ADVOKATENE
 
Torbjørn Schade
schade@drammensadvokatene.com
 
Øistein Rivrud
rivrud@drammensadvokatene.com

Trond Haaland
haaland@drammensadvokatene.com
 
Jan Lyngås
lyngaas@drammensadvokatene.com

Martin Smith
smith@drammensadvokatene.com
mobil: 924 40 748
 
I KONTORFELLESSKAP
 
Knut H. Austad
austad@adv-eeg.no
mobil: 988 24 494
 
Erik Blaauw Evensen
evensen@adv-eeg.no
mobil: 909 11 280
ADVOKATVIRKSOMHET - FAMILIEMEKLING
Vi ønsker både næringsliv og privatpersoner velkommen. 
Advokatene har lang erfaring innen forretning- og allmennjus fra en rekke ulike rettsområder. 
Kontoret ligger sentralt til i Drammen sentrum, Nedre Torggate 18 A på Bragernes. 

Ta gjerne kontakt.  Alle henvendelser behandles konfidensielt. 

 Velkommen !


ADVOKATENE 
Torbjørn Schade
Øistein Rivrud
Trond Haaland
Jan Lyngås
Martin Smith
Knut H. Austad
Erik Blaauw Evensen

 

VI HAR ET SEKRETARIAT
som på mest imøtekommende og behagelige måte gjerne tar imot henvendelser fra publikum.

 

Kari Betzy Hansen, advokatassistent DNA
Anne Line Opseth

     Line Sørensen-Ødegård